Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 18:17

YENİ ŞEBİNKARAHİSAR 66 YAŞINDA

Doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla bir yılı daha geride bırakan Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, 66'ıncı yılını kutluyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-01-2023 14:52
YENİ ŞEBİNKARAHİSAR 66 YAŞINDA

Kelkit Yöresinin ilk, Şebinkarahisar'ın resmi ilan alma hakkına sahip ilk ve tek yerel gazetesi olan Yeni Şebinkarahisar, 1957 yılından bu güne bölgede öncü olmanın da haklı gururunu yaşıyor.

İlçemizin sorunları başta olmak üzere gündem oluşturan Basın Meslek İlkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edinerek, yandaş olmadan tek gayesi 'Şebinkarahisar' olan gazetemiz çizgisini bozmadan yayın hayatına devam ediyor.

1957 yılında ilk yayın hayatına başladığı 1957 yılından beri doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla bir yılı daha geride bırakan, Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, gururla dolu 65 yılı geride bırakarak 66. yaşına girdi.

Bu günlere gelmemizde emekleri olan başta okuyucularımıza ve değerli kurucularımız Mahmut Yeles ve Ali Özdemir ile muhabirlerimize, yazarlarımıza, reklam verenlerimize takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, dijitalleşen çağa da ayak uydurma gayreti içerisinde Şebinkarahisar'a hizmet etmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor, sürdürmeye de devam edecektir.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR