Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:41

Vukuatlı Sapakta Yeni Kaza: 2 Yaralı

Alucra ilçesi girişinde daha önce de sık sık kazaların meydana geldiği Kemallı Mahallesi sapağında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

YEREL
Giriş Tarihi : 06-01-2023 12:44
Vukuatlı Sapakta Yeni Kaza: 2 Yaralı

Edinilen bilgiye göre Yunus Emre Mahallesi istikametinden Kemallı Mahallesi istikametine giden Birsen Dillice yönetimindeki otomobil çevre yolu kavşağında İbrahim Ataoğlu'nun kullandığı otomobil ile çarpıştı.

Kazada araç sürücü Birsen Dillice ve diğer araç sürücüsü İbrahim Ataoğlu yaralandı. Yaralılara ilk müdahale Alucra Devlet Hastanesinde yapılarak, ayağı kırıldığı tespit edilen Birsen Dillice ile İbrahim Ataoğlu Şebinkarahisar Devlet Hastanesine sevk edildi.

Kaza ile alakalı Alucra Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

ÇOK SAYIDA KAZA MEYDANA GELDİ

Öteyandan Kemallı ve Yunus Emre Mahallesinde yaşayan vatandaşlar, D-40 Devlet Karayolu ağında bulunan ve çevre yolu olarak tabir edilen güzergahta çok sayıda trafik kazası yaşandığını, geçen sene aynı kavşakta ölümlü bir kaza olduğunu, bu kavşağa trafik lambasının konulmasını istediklerini, taleplerini Sivas Karayolları 16.Bölge Müdürlüğüne iletmelerine rağmen bir çözüm sağlanmadığını ilettiler. (Kadir Bekiroğlu - Alucra)

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR