Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
06 EKİM Perşembe 19:01

SPOR ŞURASI YAPILACAK

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, amatör kulüp yöneticilerin de olacağı tanışma toplantısını Batlama’daki yeni salonda düzenleyecek.

SPOR
Giriş Tarihi : 20-09-2022 13:42
SPOR ŞURASI YAPILACAK

Giresun’da amatör spor kulüp temsilcilerinin katılacağı ve Gençilk ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’ın başkanlık edeceği tanışma ve dayanışma toplantısı ilk kez bir spor tesisinde düzenlenecek.

Müdür Çalgan, Batlama Hüseyin Avni Alparslan Spor Salonu’nda amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle tanışma ve dayanışma toplantısı yapacak.

Bu toplantının ilk olarak Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılması düşünülüyordu ancak Müdür Çalgan, çok güzel bir düşünce ortaya koyarak toplantının yeni salonda yapılmasını istedi.

Amatör spor kulüplerinin temsilcilerinin yanı sıra, Giresun Gençlikspor kulüpleri, izcilik ve atıcılık branşındaki sporcular da bu toplantıya katılacak.

SPOR ŞURASI DA YAPILACAK

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen, adımlarını hızlı bir şekilde atıyor.

Bu kapsamda ilerleyen günlerde bir spor şurası yapılacak. Vali Enver Ünlü’nün de oluruyla bu şura spor kulüplerini bir araya getirecek.

Çalgan toplantıda ilimizde sportif anlamda yaşanan eksiklikler ve bunların çözüm aşamasında kulüplerin görüş ve önerilerini dinleyecek.

Giresun için spor alanında yapılabilecek çalışmalar ve atılacak adımlar üzerinde fikir alışverişinde bulunulacak. |Murat Bayraktar - Yeşilgiresun

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR