Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 18:41

ŞEBİNSİAD'DAN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA

ŞEBİNSİAD'DA YIL BİTİYOR, PROJE BİTMİYOR!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2022 14:01
ŞEBİNSİAD'DAN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ŞEBİNSİAD) girişimleriyle ilçemizdeki bazı kamu binaları ile okul binaları için boya tedarikinde bulunuldu.

ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan," Derneğimiz 2022 yılında memleketimiz Şebinkarahisar’ın sosyal ve ekonomik kalkınması ayrıca gerek üye gerekse üye olmayan hemşehri iş insanlarımızın ekonomik kalkınması adına çalışmalarda bulunduk." dedi.

ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan, "Yaklaşık 1 ay boyunca aralıksız görüşmelerimiz sonucunda Marshall Türkiye ile anlaşarak Şebinkarahisar Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün isteği doğrultuda Devlet Hastanemizi, İlçe Emniyet Binamızı, köy okulları, anaokulları ve ilçemizde bulunan okullar için boya tedarikinde bulundular. "

İLK SEVKİYAT BU AY YAPILACAK

2022 bütçelerinin izin verdiği kadarıyla ilk başta İlçe Emniyet Müdürlüğünün hizmet  binası için boyaların Aralık ayında sevk edileceğini aktaran, Başkan Karayılan "2023 yılı bütçesi Ocak ayında onaylanır onaylanmaz Devlet Hastanemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün talep ettiği boyalar Ocak ayında sevk edileceği bilgisini verdiler." diyerek  firma yetkililerine de teşekkür etti.

Karayılan, "Kardeş ilçelerimiz Alucra ve Çamoluk içinde başka bir boya firması ile görüşmemize rağmen maalesef kabul görmemiştir. İlerleyen aylarda talep olursa Marshall Türkiye ile kardeş ilçelerimiz adına da görüşme sağlayabiliriz." dedi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR