Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
06 EKİM Perşembe 21:05

ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU!

ŞEBİNSİAD diğer iş insanlarına da örnek olacak üretim atölyesi projesini Şebinkarahisar’da hayata geçirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2022 14:23
ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU!
İLGİLİ HABERLER ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU! SAADET PARTİSİ'NDE İLYAS YILMAZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği, Şebinkarahisarlı diğer iş insanlarına da örnek olacak  ve Şebinkarahisar sanayisine ivme kazandıracak üretim atölyesinin açılışı yapıldı.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Karayılan'ın seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde gerçekleştirdikleri toplantıda sözünü verdiği atölyenin açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan ile birlikte Başkan Vekili Aslan Karaaslan ve Yönetim Kurulu üyesi Zeki Etirli’nin ortaklığıyla kurulan üretim atölyesinde otomotiv ve beyaz eşya sektöründe kullanılan tuş takımlarının iç aksamları üretilecek.

Açılışta konuşma yapan ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan, "ŞEBİNSİAD organize etti ve bizleri topladı. Biz üçümüz bu ortaklığı yaptık. İnşallah ilerleyen yıllarda da başka ortaklıklara ŞEBİNSİAD olarak önderlik edeceğiz." dedi.

Karayılan, atölyenin Şehit Birkan Gündüz Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri için de staj imkanı olacağını duyurdu.

ŞEBİNSİAD yönetim kurulu üyesi Zeki Etirli ise "İstanbul'da 30 senedir bu işi yapıyoruz. Şebinkarahisar'da neden olmasın diye düşündük ve bir televizyon programında söz verdik. Ve sözümüzün arkasında durduk. Bununla birlikte ilerleyen zamanlarda çeşitli yatırımlar da yapacağız. Burada şunu gördük ki Şebinkarahisar'da da imalat yapılıyor. Biz öncülük yapmış olacağız." şeklinde konuştu.

İlçe Müftüsü Mustafa Yılmaz’ın yaptığı duanın ardından kurban kesildikten sonra atölyenin açılışı yapıldı.

Açılışa, ilçe protokolünün yanı sıra STK, Dernek ve Vakıf Başkanları, siyasi parti başkanları, iş insanları, sanayi sitesi esnafı ve halk katıldı.

Haberin Galerisi : ŞEBİNSİAD ATÖLYE AÇILIŞI Admin

ETİKETLER: şebinsiad işadamı üretim atölye (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '6LdO358gAAAAAAE-i6qPQ7J1znMhpQ-4u96XoshR' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220715134145/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

'BAŞIBOŞ İNEKLERE EL KONULACAK'

Akşener ve Davutoğlu Giresun’a Geliyor

SAADET PARTİSİ'NDE İLYAS YILMAZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

ŞEBİNKARAHİSAR'DA KORKUTAN KORONA KIRMIZISI

ŞEBİNKARAHİSAR'DAN AVRUPA'YA RUŞEN AYDENİZ'İN SANAT YOLCULUĞU

TAZİYE EVİNDE HIRSIZLIK

14 KİŞİ MANTARDAN ZEHİRLENDİ

İSTANBUL YOLUNDA HIZ İHLAL TESPİT SİSTEMLERİ FAAL HALE GETİRİLDİ

BAŞKAN GENÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AHMET KAPLAN GÖREVİNİ BİNNAZ KILIÇ’A DEVRETTİ

DURUŞMAYA GİDERKEN TRAFİK KAZASI GEÇİREN GENÇ AVUKAT HAYATINI KAYBETTİ

GİRESUN OTOBÜSÜ TOSYA’DA KAZA YAPTI: 2 ÖLÜ

GİRESUNSPOR'UN 'SAHİL ŞERİTLİ FORMASI' GÜNEY İLÇELERDEN TEPKİ ÇEKTİ!

VEFAT HABERİ

KAMYON ŞARAMPOLE DEVRİLDİ, 1 KİŞİ ÖLDÜ, 3 ÇOCUK YARALANDI

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220715134145/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA BAĞLAR FESTİVALLE BULUŞTU ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU! ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU! ŞEBİNKARAHİSAR'DA KORKUTAN KORONA KIRMIZISI ŞEBİNKARAHİSAR'DAN AVRUPA'YA RUŞEN AYDENİZ'İN SANAT YOLCULUĞU 'BAŞIBOŞ İNEKLERE EL KONULACAK' Sağlık Müdürü Bulut’dan “Covid-19” Uyarısı Valilik'ten şüpheli mantarları tüketmeyin uyarısı Akşener ve Davutoğlu Giresun’a Geliyor SAADET PARTİSİ'NDE İLYAS YILMAZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ get_weather() get_currency() $(document).ready(function(e) { $(".new_window").attr("target","_blank"); }); $(".after-load").show(); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR