Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 22:25

ŞEBİNSİAD "Şebin Vadi Villa Kent" Projesini Duyurdu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Müjdat Karayılan, Şebinkarahisar’da 50 dönümlük araziye yaklaşık 100 konutluk villa kent projesini duyurdu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2022 17:26
ŞEBİNSİAD

Seçim projelerini büyük bir kısmını hayata geçiren, bir kısmını da belirli periyotlarla hayata geçirmeye devam eden Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) yönetim kurulu gelecek yılın da planlamasına başladı.

ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan, seçim projeleri arasında olmayan "Şebin Vadi Villa Kent" projesinin önümüzdeki sene başlatmak istediklerini bildirdi.

Fikri anlamda çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Karayılan, "Özellikle pandemiden sonra müstakil evler ön plana geçti. Biz ŞEBİNSİAD yönetimi olarak hem bu ihtiyacı hem hemşehrilerimizden gelen talepleri hem de insanın artık iyi bir komşu arayışında oluşundan sebep önümüzdeki sene için bir villa şehir projesi yapmak istiyoruz." dedi.

Bu projeyle ilgili yakın zamanda yer çalışmaları yapacaklarını aktaran Başkan Karayılan, "Hemşehrilerimiz ile temasa geçip ön talep toplayacağız. Amacımız en az 50 dönüm arazi alıp 500 metrekare arsaya 120 metrekare villayı kondurup özellikle Şebinkarahisar Alucra ve Çamoluklu hemşehrilerimizin birlikte yaşayabileceğiz ilerde ekonomik değer katabileceği bir “Şebin Vadi Villa Kent” projesini hayata geçirmek." ifadelerini kullandı.

Karayılan, "Bizlere destek olacak hemşehrilerimiz ile bu projenin de üstesinden geleceğiz. Henüz arazi çalışması yapmadık. Ama bunu duyurmak istedik çünkü bir ön talep oluşturmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR