Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
27 EYLÜL Salı 04:21

Rektör, "Tüm yerleşkelerde gerekli hazırlıkları tamamladık"

Giresun Üniversitesi Rektörü Can, yeni akademik yılın başlamasıyla ilgili mesaj yayınladı.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 16-09-2022 13:40
Rektör,

Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Can, yayınladığı mesajda, “2022-2023 öğretim yılında da kaliteli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilmek için, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde gerekli hazırlıkları imkanlarımız ölçüsünde tamamladık” dedi.

Rektör Yılmaz Can, yayınladığı mesajda şöyle dedi.

“Hangi zor durum altında olursak olalım, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi yetişmeleri, vatanına, milletine yararlı bireyler olmaları ve Ülkemizi daha ilerilere taşımaları için eğitimlerini en iyi şekilde almaları noktasında elimizden gelen tüm çabayı göstermek öncelikli vazifemizdir."

Gerekli hazırlıkların imkanlar ölçüsünde tamamlandığını aktaran Prof. Dr. Can, "2022-2023 öğretim yılında da kaliteli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirebilmeniz için, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde gerekli hazırlıkları imkanlarımız ölçüsünde tamamladık. Fiziki donanımları ve sosyal imkanları artırmaya çalıştık." ifadelerini kullandı.

Giresun Üniversitesi, bölgesinde lider olma ve uzmanlaşma yolundaki hedeflerine adım adım ilerlediğine de vurgu yapan Rektör Can, "Bu yolculukta sizlerden gelecek her türlü katkıyı, desteği ve geri bildirimi önemsiyoruz. Bu amaçla akademik yıl içinde, Üniversitemizin tüm iletişim kanallarından ve ayrıca (gru@hs01.kep.tr) e-posta adresi üzerinden her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. 12 Eylül Pazartesi günü itibarıyla başlamış olan 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyor; çalışanlarımıza, tüm eğitim camiasına ve Ülkemize sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR