Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 21:42

Otobüs kazasıyla ilgili firmadan açıklama yapıldı! Firma yaralılarla ilgili bilgi verdi.

Geçen hafta Amasya'nın Merzifon ilçesinde meydana gelen trafik kazasıyla alakalı firma yetkililerinden bir açıklama yayınlandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 16:21   Güncelleme : 27-10-2022 16:24
Otobüs kazasıyla ilgili firmadan açıklama yapıldı! Firma yaralılarla ilgili bilgi verdi.

Alucra Rota Turizm tarafından yaşanan kaza ile ilgili yapılan açıklamada, yararlılarla ilgili bilgiler verilerek, yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

19 Ekim 2022 Çarşamba gecesi Amasya'nın Merzifon ilçesinde yaşanan trafik kazasında otobüste 17 yolcunun bulunduğunu belirtilen açıklamada, "Kaza haberini alır almaz olay yerine giderek vefat eden ve yaralanan hemşerilerimiz için üzerimize düşeni yapmaya gayret ettik." denildi.

YOLCULARIN 11 TANESİ AYAKTA TEDAVİ EDİLDİ

Rota Turizm tarafından yapılan açıklamada, "Yaralılarımızın 11 tanesi ayakta tedavi olmak suretiyle aynı gün taburcu edildi. Yaralılarımızın bazılarını kendi akrabaları gelip almış olup, diğer yaralılarımızı İstanbul'a gitmek isteyeni İstanbul'a, Alucra'ya gitmek isteyeni de memleketimize gönderdik."

6 YOLCUNUN TEDAVİSİ İSTANBUL'DA SÜRÜYOR

"Geride kalan 6 yaralımızdan 2 tanesini ambulans ile tedavisi için İstanbul'a intikalini sağladık. 4 yaralımızı da yakınları alarak İstanbul'a getirmiştir. Amasya'da tedavisi devam eden hiç bir yaralımız kalmadı, yaralı yolcularımızın şuanda sağlık durumları Allaha çok şükür iyi durumdadır." ifadelerine yer verilirken, firma ortaklarından ve otobüsün uzun yol kaptanı olan Dursun Şerbetçi ve İstanbul'da Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak görev yapan Temel Aslantürk'e başsağlığı diledi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR