Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:23

Okuyar, "Doğalgazsız son kış olacak"

Ak Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Şebinkarahisar'da doğalgazsız son kış olduğunu söyledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2023 12:57
Okuyar,

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk ve Ak Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, AKSA Giresun İl  Müdürü Hakkı Kahya'yı ziyaret ederek doğalgaz konusunda bilgi aldıklarını açıkladı.

BAŞKAN ŞENTÜRK: NİSAN'DA BAŞLIYOR

AKSA İl  Müdürü Hakkı Kahya'yı 4 Ocak Çarşamba günü ziyaret ederek ilçedeki doğalgaz sorunu hakkında bilgi aldıklarını açıklayan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk,"Nisan ayı itibari ile mahallelerimizde doğalgaz dağıtım hattının döşenmesine başlanacağı, yapılacak olan çalışmalar ile ilçe merkezimizin önemli bir kısmına kış öncesi doğalgaz verilmiş olacak." dedi.

OKUYAR: DOĞALGAZSIZ SON KIŞ

Nisan ayında doğalgaz için hat döşeme çalışmalarının başlayacağını aktaran Okuyar, "İnşallah bu kış ilçe merkezinin büyük bir bölümü için dogalgazsız son kış olacak. AKSA İl  Müdürümüz Hakkı Kahya ile;  Nisan ayında kazma vurarak, hat döşemelerine başlayacağımız doğalgaz arzı ile ilgili son detayları görüştük, projeleri harita üzerinde inceledik. Hedefimiz Haziran ayı sonuna kadar halkımızı evlerinde  doğalgaz konforuna kavuşturmak." dedi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR
İhsan 4 hafta önce
Güzel ilçemize doğal gazın gelmesi çok çok güzel olacak ilçemiz birde yolu yapılırsa Şebinkarahisar uçar inşallah hayırlı olsun vatana millete