Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 22:05

MHP heyeti, Şebinkarahisar'da "Adım Adım 2023" toplantısı düzenledi

Şebinkarahisar'da MHP heyeti tarafından "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" toplantısı düzenlendi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2022 18:30   Güncelleme : 17-09-2022 19:30
MHP heyeti, Şebinkarahisar'da

Belediye Kültür ve İş Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen toplantısına katılan MHP Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, Cumhur İttifakı olarak yaptıklarını anlattı.

Haberal, "Cumhur İttifakı Türk Bayrağını en yükseğe çıkartıyor. Azerbaycan'da, Afganistan'da, Pakistan'da, Irak'ta, Suriye'de, Katar'da, Kıbrıs'ta, Doğu Akdeniz'in hepsinde, Bosna'da, Sırbistan'da ve  Almanya da Türk Bayrağını en yükseğe çıkartıyor. " dedi.

Haberal,  konuşmasında şu ifadelere yer verdi ; "Karabağ geri alındı mı, alındı, her yerde söylüyoruz. Mavi Vatan dedik mi, dedik. 12 adalara Bayrağımızı diktik mi, diktik. Açamazsınız dedikleri Maraş'ı Kıbrıs'ta açtık mı, açtık. Giremezsiniz dedikleri Suriye'ye girdik mi, girdik. Aynı şekilde; yapamazsınız, orada Barzani var, Amerika var dedikleri Kuzey Irak'a girdik mi, girdik. Dünya da yapamazsınız, Libya'da ne işiniz var dedikleri Libya'ya gittik. Onun sayesinde yaptığımız anlaşmayla bir kıta sahanlığı anlaşması yaptık. Onun sayesinde gemilerimizle petrol arıyoruz. Yapamazsınız dedikleri her şeyi yaptık."  

Toplantıya, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MYK üyeleri Özgür Bayraktar, Volkan Dudu ve Musa Küçük ile Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk,  MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Şebinkarahisar  MHP İlçe Başkanı Murat Bölük, mahalle ve köy muhtarları ile partililer katıldı.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR