Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 16:49

Ligde kalmak için 3 kritik maç!

Giresun Süper Amatör Lig'in ilk yarısının bitmesine 3 hafta kalırken Şebinkarahisar Belediyespor için  kritik 3 maça çıkacak.

SPOR
Giriş Tarihi : 09-12-2022 12:21
Ligde kalmak için 3 kritik maç!

Şebinkarahisar Belediyespor, ligdeki en uzak deplasmanına gidiyor. Siyah Beyazlılar, 11 Aralık Pazar günü Doğankentspor ile Doğankent İlçe Stadında saat 13'de karşılaşacak.

Antrenmanlarını Şebinkarahisar ilçe stadında sürdüren Siyah Beyazlı futbolcular, kötü gidişata dur demek için zorlu bir maça daha çıkacak.

İSTATİSTİKLER KÖTÜ!

Ligde oynanan 8 haftada 6 deplasman, 2 iç saha maçına çıkan Şebinkarahisar Belediyespor, bu karşılaşmalardan 1 tanesi hükmen olmak üzere toplamda 2 galibiyet alırken, diğer 6 müsabakadan mağlubiyetle ayrıldı. Ligde ilk yarının bitmesine 3 hafta kaldı. 2'si deplasmanda oynanacak olan 3 maçta alınacak puanlar ligde kalıp kalmaması için altın değerinde.

TARAFTARLAR TEPKİLİ

Şebinkarahisar Belediyespor, geride kalan ilk 8 haftada başarılı sonuçlar alamaması da taraftarlar tarafından tepki çekiyor. 8 maçta alınan 6 mağlubiyetin yanı sıra ligde alınan 7-0 ve 9-1'lik mağlubiyetler başta olmak üzere ligde düşme hattının sadece 3 puan üzerinde olması da tepki çeken başka bir konu oldu.

Siyah Beyazlı taraftarlar kötü gidişatın sona ermesini istiyorlar.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR