Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:50

İTO Meslek Komitesine 5 hemşehrimiz seçildi. İşte O İsimler...

ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan'ın her konuşmasında dile getirdiği ve önemine vurgu yaptığı İTO seçimlerine 5 hemşehrimiz seçildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-11-2022 12:55
İTO Meslek Komitesine 5 hemşehrimiz seçildi. İşte O İsimler...

İstanbul Ticaret Odası'nda (İTO) 5 hemşehrimiz meslek komitelerine seçildi.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNDSİAD) Başkanı Müjdat Karayılan, aylardır dile getirdiği ve çağrıda bulunduğu İTO seçimlerine katılan 7 hemşehrimizden 5 tanesi meslek komitesine seçildi.

İstanbul iş dünyasının en büyük seçimi olan İstanbul Ticaret Odası seçimlerinin birinci aşaması gerçekleşti. İlk etap olan meslek komitesi ve meclis üyesi seçimleri, 9 Kasım’da Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Bugüne kadarki en yoğun katılımın yaşandığı seçimlerde, İTO’da 4 yıl görev yapacak 81 Meslek Komitesi’nin, 273’ü Meclis Üyesi olmak üzere 627 Komite Üyesi belirlendi.

Başkan Karayılan, "Türkiye ekonomisine 2 Milyar Dolardan fazla katkı sağlayan, Şebinkarahisarlıların artık İstanbul Ticaret Odası'nda da sözünün ve ağırlığının geçmesi zamanı gelmişti. Meslek komitesine seçilen hemşehrilerimizi tebrik eder, bu seçimde kazanamayan hemşehrilerimizi de bir sonraki seçimde inşallah sadece ŞEBİNSİAD listesi oluşturacak şekilde çalışıp kazanacağımızdan şüpheleri olmaması adına hiç morallerinin bozmamalarını rica ediyorum." dedi.

MECLİS KOMİTESİNE SEÇİLEN ŞEBİNKARAHİSARLILAR

Bilişim Teknolojileri: Ali Öztürk, Orhan Koç ve İsmail Akkuş

Taşıt kiralama ve ilgili hizmetler: Yavuz Arslan

Teknik hırdavat: Temel Yılmaz

Fotoğraftakiler: (soldan) ALi Öztürk, İsmail Akkuş, Orhan Koç

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR