Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
01 ARALIK Perşembe 10:26

İlçe spor ve şube müdürleriyle toplantı yaptı

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan başkanlığında, il merkezinde planlama ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

SPOR
Giriş Tarihi : 30-09-2022 11:54
İlçe spor ve şube müdürleriyle toplantı yaptı

Giresun gençlik ve spor ilçe müdürleri ile şube müdürleri planlama ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan başkanlığında, Şebinkarahisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Çiftçi'nin de katılımıyla Sahil Yurdu toplantı salonunda planlama ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

2022 yılı değerlendirmesi, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar, hayata geçirilmesi planlanan etkinlikler, faaliyetler, projeler, tesislerin durumu, yurtların son durumu ve öğrencilerin yurda yerleşme süreçleri ayrıca barınmadan beslenmeye, temizlikten güvenliğe tüm konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sportif faaliyetler ve okul sporlarıyla ilgili çalışmaların önemine vurgu yapan İl Müdürü Çalgan; “Mevcut tesisleri en verimli şekilde kullanmaya gayret gösteriyoruz. Tesislerimiz gençlerimizin sporla tanışma ve buluşma noktası. Çocuklarımızı sporun faydalı yönleriyle ve gençlik merkezleri faaliyetlerimizle destekleyerek, kötü alışkanlıklardan uzak tutma çabamızı artırarak devam ettireceğiz. İnşallah çalışmalarımız meyvesini verecek ve gençliğimiz her yönüyle sağlam nesiller olarak yetişecektir.” ifadelerine yer verdi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR