Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 22:30

İlçe Milli Eğitim Müdürleri yeni eğitim öğretim yılı öncesi toplandı

Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantı, 2022-2023 eğitim öğretim öncesinde ilçe, okul ve kurumların yapacakları hazırlık ve çalışmalar istişare edildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 02-09-2022 13:58
İlçe Milli Eğitim Müdürleri yeni eğitim öğretim yılı öncesi toplandı

Giresun’da 2022-2023 eğitim öğretim yılı sene başı İlçe Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu başkanlığında yapıldı.

29 Ağustos 2022 Pazartesi günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Kılıç ve Şebinkarahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir ve diğer ilçelerin  milli eğitim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Geniş bir gündemde düzenlenen toplantıda öncelikli olarak Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 2022-2023 eğitim öğretim öncesinde ilçe, okul ve kurumların yapacakları hazırlık ve çalışmalara dair önemli bilgilendirme ve hatırlatmalar yaptı.

Müdür Ertuğrul Tosunoğlu, ilçelerdeki ihtiyaç, eksiklik ve sorunlarla çözüm önerilerine ilişkin ilçe müdürleriyle görüş alışverişinde bulundu. Yeni eğitim öğretim yılına en iyi şekilde başlamak ve sunulan eğitim öğretimin kalitesini daha da yükseltmek için, ilçe müdürleri ile tüm yönetici ve öğretmenlerle birlikte ekip ruhu içerisinde hareket ederek, ilçe ve okul başarısını daha yukarılara çıkaracaklarına olan inancını dile getirdi ve çalışmalarında şimdiden başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR