Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 21:31

İL AFET RİSK AZALTMA PLANI UYGULAMAYA ALINDI

Vali Enver Ünlü başkanlığında;  Kamu Kurum ve Kuruluşları, yerel yönetimler, üniversiteler, özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı “İRAP 1. Dönem İzleme Toplantısı”  gerçekleştirildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-07-2022 09:02
İL AFET RİSK AZALTMA PLANI UYGULAMAYA ALINDI
İLGİLİ HABERLER ATATÜRK  PARKI OTOPARK MI OLDU? ŞEBİNKARAHİSAR'DA KURBAN KESİM ÜCRETLERİ BELİRLENDİ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Giresun genelinde afet risklerinin azaltılması için amaç, hedef ve eylemlerin yer aldığı "İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP)"  İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından hazırlanmış ve uygulamaya alındı.

Giresun Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada ;”Kapsayıcılığı artırmak için farklı alan, disiplin ve sektörlerden, kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, üniversiteler, özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin çalışmalarda aktif olarak yer alması sağlanmıştır.Toplantı ile tüm paydaşlar tarafından üretilen ve plan hazırlıklarında ihtiyaç duyulan her türlü bilgi, belge, çalışma ve verinin ilgililerce paylaşılması hedeflenmiştir.

Uygulamaya alınan ve İRAP’ta yer alan ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sorumlu olduğu eylemlerin izlenmesi ve değerlendirilmesi önem arz etmektedir.

İRAP’ın uygulanabilirliğini sağlamak amacıyla Vali Enver Ünlü’nün talimat ve onayları ile Vali Yardımcısı Hasan Tanrıseven başkanlığında, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Şerafetin Vurgun, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Cengiz Varol, Giresun Üniversitesinden Prof. Dr. Ahmet Apaydın ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü Murat Cavunt'un yer aldığı “İRAP İzleme ve Değerlendirme Komisyonu” oluşturulmuştur” ifadelerine yer verildi.

Admin

ETİKETLER: Vali Enver Ünlü Kamu Kurum ve Kuruluşları yerel yönetimler üniversiteler özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri İRAP İzleme Toplantısı (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '6LdO358gAAAAAAE-i6qPQ7J1znMhpQ-4u96XoshR' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220701122353/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

KÖYDE AYI İNEKLERE SALDIRDI

Reşadiye'de minibüs uçuruma yuvarlandı. 4 ölü, 1 yaralı

BELEDİYE YAZ ETKİNLİKLERİNİ BELİRLEDİ

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLADI

AMPUTE MİLLİ TAKIMI GİRESUN’DA KAMP YAPACAK

GİRESUN OTOBÜSÜ TOSYA’DA KAZA YAPTI: 2 ÖLÜ

79 YAŞINDA EVLAT KATİLİ OLDU!

Şebinkarahisar’da da görev yapan emekli Polis Memuru Yener Aktaş toprağa verildi

FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

KÖYDE AYI İNEKLERE SALDIRDI

İstanbul'da kiracısı tarafından öldürülen hemşehrimizin cenazesi Alişar'da defnedildi

DURUŞMAYA GİDERKEN TRAFİK KAZASI GEÇİREN GENÇ AVUKAT HAYATINI KAYBETTİ

GİRESUN OTOBÜSÜ TOSYA’DA KAZA YAPTI: 2 ÖLÜ

VEFAT HABERİ

KAMYON ŞARAMPOLE DEVRİLDİ, 1 KİŞİ ÖLDÜ, 3 ÇOCUK YARALANDI

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220701122353/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA DUT HASADI BAŞLADI ATATÜRK  PARKI OTOPARK MI OLDU? ŞEBİNKARAHİSAR'DA KURBAN KESİM ÜCRETLERİ BELİRLENDİ KURBANLIK YÜKLÜ KAMYONET KAZA YAPTI DOĞAYA 550 KEKLİK VE SÜLÜN BIRAKILDI GİRESUN EMEKLİ ŞEHRİ! İL AFET RİSK AZALTMA PLANI UYGULAMAYA ALINDI KURBANLIK HAYVAN NAKİLLERİNİN KURALLARI BELLİ OLDU KÜMBET YAYLA ŞENLİĞİ AĞUSTOS AYINDA YAPILACAK YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLADI get_weather() get_currency() $(document).ready(function(e) { $(".new_window").attr("target","_blank"); }); $(".after-load").show(); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR