Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 22:36

HAYIRSEVER İŞ İNSANI ELVAN TURAN CAMİİ YAPTIRACAK

Şebinkarahisarlı Hayırsever İş İnsanı Elvan Turan Şebinkarahisar'a Cami yaptıracak.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2022 14:00
HAYIRSEVER İŞ İNSANI ELVAN TURAN CAMİİ YAPTIRACAK

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan yardımcısı, hayırsever İş İnsanı Elvan Turan, Şebinkarahisar Devlet Hastanesi yolu üzerinde cami yaptıracak.

İstanbul'da iş hayatını sürdüren Güvercinlik Köyünden Elvan Turan, kendisi ve eşi Sündüz Turan hayratı olarak yaptıracağı cami Ara Güler Caddesi üzerinde yaptıracağı camiinin temel atma töreni 20 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek konuyla ilgili bir açıklama yaparak tüm Şebinkarahisarlıları temel atma törenine davet etti.

Başkan Şimşek yaptığı açıklamada, "Dernek başkan yardımcımız hayırsever iş insanı Sayın Elvan Turan ve eşi Sündüz Turan Hanımefendinin hayratı olarak memleketimiz Şebinkarahisar'a cami yaptıracaklardır. Orman İşletme Müdürlüğü karşısı ve Devlet Hastanesi bölgesine yapılacak olan caminin temel atma töreni 20 Ağustos 2022 tarihinde, Cumartesi günü saat 13.30'da yapılacaktır. Tüm halkımızı bu hayırlı hizmete şahitlik etmeye bekliyoruz." diyerek Turan ailesine de ilçemize yaptıracağı cami için teşekkür etti.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR