Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
01 ARALIK Perşembe 10:39

HAFTANIN FOTOĞRAFI: AYNI MASADA TOPLANDILAR

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Hasan Çakırmelikoğlu başkanlığındaki TSO heyeti TBMM çatısı altında Giresunlu milletvekilleri ile bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-11-2022 16:27
HAFTANIN FOTOĞRAFI: AYNI MASADA TOPLANDILAR

TBMM’deki buluşmada CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, aslen Giresunlu olan CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın yer aldılar.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ak Parti Giresun Milletvekili Aydın, "Şehrimizin ticari faaliyetler alanındaki gelişimi, proje ve yatırımların son durumu başta olmak üzere genel gündem üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı ise, "Yapılan seçim sonrası tekrardan Giresun ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun TSO Meclis Başkanı Şükrü Ataün ve Meclis Üyelerini Milletvekillerimizle birlikte TBMM'de misafir ettik. Kıymetli Başkanımızı tebrik eder, görevlerinde başarı ve kolaylıklar dilerim." dedi. 

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR