Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
06 EKİM Perşembe 21:13

GURUR KAYNAĞIMIZ ÖNDER KARAVELİ  MEMLEKETİNDE

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü, Şebinkarahisarlıların gurur kaynağı olan hemşehrimiz Önder Karaveli, Kurban Bayramını Şebinkarahisar'da geçirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-07-2022 11:28
GURUR KAYNAĞIMIZ ÖNDER KARAVELİ  MEMLEKETİNDE
İLGİLİ HABERLER BAŞKAN GENÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ ŞENLİKOĞLU, ‘KADINLAR DOKUYOR PROJESİ’NE ZİYARET ETTİ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); ÖNDER KARAVELİ'NİN BAYRAM SÜRPRİZİ

Ekecek Köyü Buseyit Mahallesinden  Bahri (merhum) ve Maviş Karaveli'nin oğlu olan 48 yaşındaki Teknik Direktör hemşehrimiz Önder Karaveli, Kurban Bayramı'nı annesi Maviş Karaveli ile  geçirmek için ilçemize geldi.

Ziyaretinde Şebinkarahisarlılar bir an olsun yalnız bırakmadığı Karaveli, Şebinkarahisar'da olduğu süre zarfında ilçe halkının da yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaştı. Arife gününde ilçemize gelen Karaveli, ilk olarak Şebinkarahisar Belediyespor'u ziyaret etti. Başkan Bayram Karaman ile görüşen Karaveli kulüple ilgili bilgi aldı. Ardından Konuk Caddesi'ndeki eski çarşıyı gezerek önemli zanaatkarlarımız İbrahim Kahraman ve Remzi Kayahan'ı da ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Hemşehrilerinin fotoğraf çektirme isteğini de kırmayan Karaveli, gazetemize yaptığı açıklamada da, bu ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Yaklaşık 4 gün boyunca köyündeki evinde anneleri Maviş Karaveli ile kalan Önder Karaveli, Avutmuş ve Tamzara Mahallesini de gezme fırsatı buldu. Kent Meydanındaki Kadınlar Dokuyor Projesi'ni de ziyaret eden Karaveli, Tamzara Dokumalarını inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Karaveli, şu anda Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde alt yapı ile A Takım arasında köprü vazifesi gören Gençlik Gelişim Koordinatörü olarak görev yapıyor.

 

Haberin Galerisi : ÖNDER KARAVELİ MEMLEKETİNDE Admin

ETİKETLER: Beşiktaş teknik direktörü beşiktaş Şebinkarahisar Önder Karaveli Kurban Bayramı (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '6LdO358gAAAAAAE-i6qPQ7J1znMhpQ-4u96XoshR' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220712085516/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

Meteoroloji'den Giresun'a sarı kodlu uyarı

TAZİYE EVİNDE HIRSIZLIK

8 KİLOGRAM UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

6 AYDA 356 BİN YOLCU ORDU-GİRESUN HAVALİMANINI KULLANDI

EMNİYETTE RÜTBE TERFİ TÖRENİ DÜZENLENDİ

ŞEBİNKARAHİSAR HAKİMİ  MESLEKTEN İHRAÇ EDİLDİ

AVUTMUŞ'TA DUT VE KİRAZ FESTİVALİ YAPILACAK

HAYIRSEVER İŞ İNSANLARINDAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

YARDIMLAŞMA DERNEĞİ'NİN ACI GÜNÜ

ÇATALGÖL, TURİZME KAZANDIRILIYOR

İstanbul'da kiracısı tarafından öldürülen hemşehrimizin cenazesi Alişar'da defnedildi

DURUŞMAYA GİDERKEN TRAFİK KAZASI GEÇİREN GENÇ AVUKAT HAYATINI KAYBETTİ

GİRESUN OTOBÜSÜ TOSYA’DA KAZA YAPTI: 2 ÖLÜ

GİRESUNSPOR'UN 'SAHİL ŞERİTLİ FORMASI' GÜNEY İLÇELERDEN TEPKİ ÇEKTİ!

VEFAT HABERİ

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220712085516/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA GURUR KAYNAĞIMIZ ÖNDER KARAVELİ  MEMLEKETİNDE TEKNİK BİLİMLER MYO'YA ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAK BAŞKAN GENÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ KOVİD-19 VAKALARINA DİKKAT! ŞENLİKOĞLU, ‘KADINLAR DOKUYOR PROJESİ’NE ZİYARET ETTİ İSTANBUL YOLUNDA HIZ İHLAL TESPİT SİSTEMLERİ FAAL HALE GETİRİLDİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AHMET KAPLAN GÖREVİNİ BİNNAZ KILIÇ’A DEVRETTİ EMNİYETTE RÜTBE TERFİ TÖRENİ DÜZENLENDİ TAZİYE EVİNDE HIRSIZLIK 8 KİLOGRAM UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ get_weather() get_currency() $(document).ready(function(e) { $(".new_window").attr("target","_blank"); }); $(".after-load").show(); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR