Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
01 ARALIK Perşembe 10:15

GTSO MECLİSİNDE DEĞİŞİM

GTSO’da görev dağılımı yapıldı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2022 09:40
GTSO MECLİSİNDE DEĞİŞİM

1 Ekim’de gerçekleştirilen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin ardından meclis üyeleri görev dağılımı için sandık başına gitti.Meclis başkanlığına oybirliği ile N. Şükrü Ataün’ün seçildiği Giresun Ticaret ve Sanayi Odasında meclis başkan yardımcıları ise Erdal Ceyran ile Hasan Yılmaz isimlerinden oluştu. Katip üyeliğine ise Kaptan Demirhan Çalcalı getirildi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonucunda meclis üyelerinin büyük çoğunluğu değişti. Meclis Başkanlığına N. Şükrü Ataün getirildi

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin ardından TSO meclisinde de büyük ölçüde değişim yaşandı.

Meclis başkanlığına N.Şükrü Ataün getirilirken başkan yardımcılıklarına ise Erdal Ceyran ile Hasan Yılmaz seçildiler. Meclis katip üyeliğine ise Kaptan Demirhan Çalcalı getirildi. Hasan Çakırmelikoğlu başkanlığında oluşan yönetim kurulunda başkan yardımcılıklarına Ahmet Fehmi Tozlu ile Mustafa Halilbeyoğlu seçildi.

Sayman Üyeliğe Azmi Bük’ün getirildiği yönetim Kurulunda yer alan üyeler ise Fatih Karaca, Hüsamettin Şehitoğlu, Hakan Aslım, Nizamettin Öztürk, Ergin Kılıçaslan, Eyüp Çiftçi ve Halit Aydın oldular. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üst kurul delegeliklerine ise Fikret Günaydın, Hakan Güngör ve Emrullah Çakırmelikoğlu seçildi. Disiplin Kurulu ise Erol Kuloğlu, Hamdullah Ayar, Taha Ayhan, Orhan Hocaoğlu, Tekin Teker ve Nahit Yamak’tan oluştu.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR