Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:09

DSİ Bölge Müdürü Çamoluk'ta İncelemelerde Bulundu

Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan, beraberindeki heyet ile birlikte Çamoluk İlçesinde incelemelerde bulundu.

YEREL
Giriş Tarihi : 06-12-2022 13:35
DSİ Bölge Müdürü Çamoluk'ta İncelemelerde Bulundu

DSİ Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan, beraberindeki heyetle birlikte Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz ile ilçede yapımı devam eden yatırımları inceledi.

Bölge Müdürü Kılıçaslan, Belediye Başkanı Düz ile birlikte ilçe merkezinden geçen Kelkit Çayı üzerinde yapımı devam eden taşkın kontrol inşaatını gezdiler.

Başkan Düz'ün de taleplerini yerinde değerlendiren DSİ Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan, ardından Çamoluk Alısız Göleti Sulaması inşaatının şantiyesini de ziyaret ederek yüklenici firma temsilcisinden işin son durumuna dair brifing aldı.

Yüzde 85 fiziki gerçekleşme sağlanan Çamoluk Alısız Göleti Sulaması tamamlanınca, 1.030 dekar zirai tarım arazisi suya kavuşmuş olacağı bildirildi.

Kılıçaslan'a incelemelerinde Bölge Müdür Yardımcısı Olcay Çubukçu, Proje ve İnşaat Şube Müdürü Hüseyin Kuduban, Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Mehmet Kaya, Giresun Şube Müdür Vekili Cihangir Karabıyık ve Kontrol Mühendisleri eşlik etti.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR