Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 21:03

ÇOCUKLAR BU YIL DA YÜZMEYİ ÖĞRENECEK!

Şebinkarahisar'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocukların yüzme öğrenimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi" ikinci yılında da çocuklara yüzmeyi öğretiyor.

SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 14:11
ÇOCUKLAR BU YIL DA YÜZMEYİ ÖĞRENECEK!
İLGİLİ HABERLER ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE STADINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI KULAKKAYA'DA OFF-ROAD KUPASI (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Çiftçi, çocuklara müjdeyi verdi. Önceki yıl Şebinkarahisar Kapalı Spor Salonu yanındaki Gençlik ve Spor Bakanlığı başlatılan Yüzmeyi Öğreniyorum Projesi'nde bu yılda da eğitimler başladı. Proje kapsamında Şebinkarahisar'da Pazartesi ve Salı günleri 150 çocuk portatif havuz sayesinde yüzmeyi öğrenecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında önceki yıl Şebinkarahisar'da başlatılan projeye bu yıl da ilgi büyük oldu. Kapalı Spor Salonu yanına kurulan Portatif Yüzme Havuzu ile denize gidemeyen ve yüzme öğrenemeyen çocuklar ve gençler antrenör eşliğinde yüzme öğreniyor.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen projede yüzme bilmeyenler için kurulan portatif yüzme havuzu ile yüzme bilmeyen 7-18 yaş arası yaklaşık 150 çocuk ve gence antrenör eşliğinde yüzme öğrenebilecek.

Şuanda Giresun İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından görevlendirilen 2 antrenör, 1 can kurtaran ile  çocuklara yüzme öğretilirken, talebe göre haftanın diğer günlerine de yayılacağı ifade edildi. Yine talep doğrultusunda hafta sonu da havuzun yetişkinlere açılabileceği bildirildi. (Ahmet Yeles)

Admin

ETİKETLER: Şebinkarahisar Gençlik ve Spor Bakanlığı çocuk yüzme Yüzme Bilmeyen Kalmasın Proje (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '6LdO358gAAAAAAE-i6qPQ7J1znMhpQ-4u96XoshR' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220802114622/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR, YENİ BAŞKAN...

GİRESUN FINDIĞI 53 LİRA

ÇAMOLUK FESTİVALİNDE SANATÇILAR BELLİ OLDU

Giresun'da 6 ayda 165 milyon dolarlık ihracat, 10 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirildi

KIRSAL KALKINMADA İMALAT SANAYİ YATIRIMCILARINA KDV İSTİSNASI

YILANCI İÇİN İSTANBUL'DA İLK CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu...

YILANCI, EBEDİYETE İRTİHAL ETTİRİLİYOR

ŞAHİN YILANCI İÇİN TÜM TÜRKİYE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAĞIYOR

Şebinkarahisar, Başkanını Bağrını Bastı, Başkan Yılancı Gözyaşları İçinde Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şebinkarahisarlı Aile Amasya'da kaza yaptı: Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı

YILANCI İÇİN İSTANBUL'DA İLK CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

ŞAHİN YILANCI'NIN CENAZE TÖRENİ NETLEŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu...

AK PARTİ ŞEBİNKARAHİSAR'DA TOPLANDI

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220802114622/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA ÇOCUKLAR BU YIL DA YÜZMEYİ ÖĞRENECEK! Şebinkarahisar'da 'Eyyam-ı Bahur' sıcakları kavuruyor Siyez Buğdayı Üretimi Yaygınlaşıyor ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE STADINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI ÇAMOLUK FESTİVALİNDE SANATÇILAR BELLİ OLDU TÜBİTAK bursiyeri oldu Alucra İlçesinde Protokol Kuralları Eğitimi Yapıldı Fındık hasat tarihleri belirlendi GİRESUN FINDIĞI 53 LİRA KIRSAL KALKINMADA İMALAT SANAYİ YATIRIMCILARINA KDV İSTİSNASI get_weather() get_currency() $(document).ready(function(e) { $(".new_window").attr("target","_blank"); }); $(".after-load").show(); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR