Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
27 EYLÜL Salı 04:34

CHP’Lİ YILMAZ, İKTİDARA GİRESUN-SİVAS YOLU, EĞRİBEL VE PINARLAR TÜNELİ HATIRLATMASI

CHP'li Meclis Üyesi Mehmet Yılmaz, Giresun-Dereli-Şebinkarahisar-Sivas yolunun yanı sıra Eğribel ve tüneli ve Pınarlar Tünelinin önemine vurgu yaparak iktidara hatırlatmada bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2022 20:15
CHP’Lİ YILMAZ, İKTİDARA GİRESUN-SİVAS YOLU, EĞRİBEL VE PINARLAR TÜNELİ HATIRLATMASI
İLGİLİ HABERLER COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİMİZ DOKA TIR’INDA ÖZEL İDARE'YE 5 İŞÇİ ALINACAK (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CHP Giresun İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, meclisin Haziran ayı oturumunun başlangıcında yaptığı konuşma ile iktidar partisine Giresun için yapılacağı bildirilen ancak bugüne kadar bitirilemeyen veya hiç başlanmayan projeleri hatırlattı.

Yılmaz, "Giresun Limanını, Mersin Limanına bağlayan yolun en büyük engeli olan Eğribel'i aşmak için yapılan ve bir türlü tamamlanmayan Eğribel Tüneli ve ödenek ayrılmadan sadece adı dolaştırılan Pınarlar Tüneli yeni iktidarımızın en önemli ödevlerinden olmalıdır. Yine Giresun-Dereli-Sivas transit karayolu iyileştirmesi ile de Akdeniz kapısını Giresun Limanına bağlamak en önemli stratejik planımızdır." dedi.

 

 

Yılmaz, “Yap-Sök anlayışı ile bugünlere gelen ve sadece bir yük limanı olarak işletilmeye çalışılan Giresun limanımıza, RO-RO seferleri ve çok sayıda turist taşıyan Kruvazör Gemi yanaşması sağlanarak faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi en önemli hedefimiz olmalıdır. Tirebolu-Torul arası 86 km’lik Karayolu iyileştirmesi ve aynı bölgeden inecek olan demiryolu ile İran kapısını, yine Giresun-Dereli-Sivas transit karayolu iyileştirmesi ile de Akdeniz kapısını Giresun Limanına bağlamak en önemli stratejik planımızdır. Bu da ilimizin büyümesinin ve kalkınmasının tek reçetesidir” dedi.

CHP’li Mehmet Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugüne kadar başlatılmayan Güney- Çevre Yolu mutlaka en az 5 km derinliğinde bir ucu Ordu-Giresun Havaalanına yakın, diğer ucu Armelit'ten öteye geçecek şekilde planlanmalıdır. Giresun Limanını, Mersin Limanına bağlayan yolun en büyük engeli olan Eğribel'i aşmak için yapılan ve bir türlü tamamlanmayan Eğribel Tüneli ve ödenek ayrılmadan sadece adı dolaştırılan Pınarlar Tüneli yeni iktidarımızın en önemli ödevlerinden olmalıdır. Yaklaşık 50 yıldır konuşulan Giresun’un en büyük ve en önemli İçme Suyu Projesi olan ve 10 yılını heba ettiğiniz İkisuyu, HES’e bulaştırmadan hızla yaptırmalıyız. AKP ne kadar seçimden kaçarsa kaçsın, az kaldı Giresun. Artık yeni bir iktidar ufukta görünmüştür. Bu gerçeğin ışığında bize düşen ilimizin 20 yıldır başlatılmayan, hatta tamamlanmayan yaşamsal öncelikli projelerini siyasetin mutfağına taşımaktır. AKP iktidarının şimdiye kadar yapmadığı ve hatta eline yüzüne bulaştırdığı işleri yeniden halkımıza hatırlatmayı önemli bir görev sayıyorum”

 

Admin

ETİKETLER: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220613193043/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

ÖZEL İDARE'YE 5 İŞÇİ ALINACAK

VADİ İLÇELERİNE ÇAĞRI

COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİMİZ DOKA TIR’INDA

ŞEBİNKARAHİSAR OYALANIYOR MU?

CEZAEVİNDEN SONRA TÜNELDE DE ÇALIŞMALAR DURDU

MEZUNİYET SEVİNCİ!

ŞEBİNSİAD ATÖLYEYİ GENİŞLETİYOR

ÖZEL İDARE'YE 5 İŞÇİ ALINACAK

ŞEBİNKARAHİSAR OYALANIYOR MU?

CEZAEVİNDEN SONRA TÜNELDE DE ÇALIŞMALAR DURDU

MEZUNİYET SEVİNCİ!

ŞEBİNSİAD ATÖLYEYİ GENİŞLETİYOR

ÖZEL İDARE'YE 5 İŞÇİ ALINACAK

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220613193043/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİMİZ DOKA TIR’INDA ÖZEL İDARE'YE 5 İŞÇİ ALINACAK VADİ İLÇELERİNE ÇAĞRI GALATASARAY’IN YENİ BAŞKANI HEMŞEHRİMİZ DURSUN ÖZBEK OLDU Galatasaray'da hemşehrimiz Dursun Özbek başkanlık için yarışıyor! CEZAEVİNDEN SONRA TÜNELDE DE ÇALIŞMALAR DURDU CHP’Lİ YILMAZ, İKTİDARA GİRESUN-SİVAS YOLU, EĞRİBEL VE PINARLAR TÜNELİ HATIRLATMASI MEZUNİYET SEVİNCİ! ŞEBİNSİAD ATÖLYEYİ GENİŞLETİYOR KURBAN KESİMİ İÇİN UYULMASI GEREKEN USUL VE ESASLAR AÇIKLANDI get_weather() get_currency() window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR