Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
27 EYLÜL Salı 05:42

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Giresun'da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-09-2022 13:12
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Giresun'da

Giresun'a gelen Kılıçdaroğlu, bir restoranda düzenlenen Giresun Muhtarlar ve STK temsilcileri ile toplantıda bir araya geldi. Program basına kapalı olarak düzenlendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'ye yeni bir iklim getirme hedefindeyiz. Yeni bir amacım var, Türkiye'ye yeni bir iklim gelmeli, kucaklaşma iklimi gelmeli. İlk adımı attım, 'Helalleşeceğiz.' dedim. 85 milyon insanla gerekirse oturacağız helalleşeceğiz" dedi.

CHP'ye yeni katılanlara rozet takan Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, defalarca partiye katılım çağrısında bulunduğunu belirterek çünkü Türkiye'nin mevcut koşullarının iyi olmadığını savundu.

Herkesin, her vatanseverin kafasında soru işaretleri olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "Hepimiz düşünüyoruz, 'Ne olacak bu memleketin hali?' diye. Bu memleketin hali güzel olacak. Beraber olursak, birlikte olursak, birlikte mücadele edersek, seçimlerde sandığa gidersek, oyumuzu kullanırsak, oyumuzu kullanırken vicdanımızın sesini dinlersek bu memlekette her şey düzelir, her şey güzel olur. Benim amacım, benim hedefim bu. Beraber yaşamak, birlikte yaşamak, birlikte mücadele etmek. Sadece bir avuç insan için değil, 85 milyon insan için mücadele etmek" diye konuştu.

 

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR