Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
01 ARALIK Perşembe 08:56

CENGİZ: "KAZANAN ŞEBİNKARAHİSAR VE İYİ PARTİ VE OLDU"

İyi Parti'nin Şebinkarahisar İlçe Başkanlığının düzenlenen seçimli olağan genel kurl toplantısında yeniden başkan seçilen Veysel Cengiz, basın açıklaması yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 14:06
CENGİZ:

İyi Parti'nin Şebinkarahisar İlçe Başkanlığının düzenlenen seçimli olağan genel kurul toplantısında yeniden başkan seçilen Veysel Cengiz, basın açıklaması yayınladı.

Cengiz, açıklamasında de 2 adaylı gerçekleşen seçimle ilgili olarak demokrasi şölenine dönüştüğünü ifade etti.

Bu yarışın tek kazananı İyi Parti olduğunu aktaran İyi Parti İlçe Başkanı Veysel Cengiz, "Kongremiz, Cihan Albayrak kardeşim ve ekibiyle  güzel bir yarışa vesile oldu. Listedeki arkadaşlarımızı emeklerinden dolayı kutlarım. Bu yarışın tek bir kazananı İYİ Parti Şebinkarahisar İlçe Teşkilatı ve aynı zamanda Şebinkarahisar’dır. Birliğimiz daim olacaktır. Bizler hep beraber, her iki listedeki arkadaşlarımızla  birlikte hem ülkemizde hem İlçemizde Parti olarak daha büyük başarılara ulaşacağımıza eminim." dedi.

Başkan Cengiz'in yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu: Şenay Şavlı, Aynur Yazıcıoğlu, Hülya Kandemir, Ahmet Zeki Yücel, Suphi Gürçay, Hakan Erkal Çalık, İhsan Altun, Mustafa Çiftçi, Turan Öcer, Şerif Şaban  Kamburoğlu, Hüseyin Kürtünlü, Mehmet Şavlı, Kadir Karancı, Sevda Yavuz, Salih Çece, Nurcan Sunman, Mehmet Ali Kablan ve Dursun Altun                  

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR