Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:07

ANADOLU LİSESİ FUTSAL'DA 2. OLDU

Futsal Erkeklerde Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Anadolu 2'nci olarak Şebinkarahisar'a döndü.

SPOR
Giriş Tarihi : 04-01-2023 13:15
ANADOLU LİSESİ FUTSAL'DA 2. OLDU

Giresun'da okullar arası düzenlenen Futsal Turnuvası'nda Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Anadolu Lisesi Futsal Takımı 2'nci oldu.

Giresun'da Okul Sporları Futsal Gençler müsabakaları düzenlendi. Müsabakalar sonucunda finalde rakibi, Aksu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesine 2-1 kaybederek İl Birinciliğini kıl payı kaçırarak, 2. oldular.

Grup aşamasında, Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 3-1 ve Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesini 4-1 yenen Ö.H.H. Tekışık Anadolu Lisesi, gruptaki son maçında Giresun Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 4-3 yenilmesine rağmen gruptan çıkmayı başardı.

Son 16 turunda Giresun Spor Lisesini 3-1 yenen öğrencilerimiz, Çeyrek Finalde Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesini 4-2, yarı finalde ise Halil Gürel Anadolu Lisesini de 4-1 yenerek finale kadar yükseldi. Finalde ise Aksu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesine 2-1 mağlup olan Futsal Takımımız, gümüş madalya ile ilçemize döndü.

Koçluğunu Beden Eğitimi Öğretmeni Bektaş Beyoğlu'nun yaptığı Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Anadolu Lisesi Futsal Takımında kadroda şu isimler yer aldı: Enver Fatih Özen,  Emirhan Sucu, Yunus Emre Pala, İhsan Ünaldı, Kerem Fırfır, Arda Tekışık, Onur Akın Yavuz, Furkan Sucu, Selim Karaca, Emircan Çavuşoğlu, Faruk Efe Sayılgan ve Arda Yasin Dayalı.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR