Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:50

Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı Gerçekleştirildi

İl Özel İdare 2022 yılı bütçesinden Giresun’da faaliyet gösteren 53 amatör spor kulübü ile amatör liglerde görev yapan futbol hakemlerine 650 bin lira tutarında spor malzemesi yardımı yapıldı.

SPOR
Giriş Tarihi : 10-01-2023 13:21
Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı Gerçekleştirildi

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programda; Giresun Valiliğinin amatör kulüplere destek amaçlı yaptığı malzeme yardımları, Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş tarafından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) temsilcilerine ve amatör kulüplere teslim edildi.

Programa; Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Işık, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, ASKF yönetim kurulu üyeleri ve amatör kulüp temsilcileri katıldı.

ASKF Başkanı Sinan Işık amatör kulüplere yaptığı yardım ve destekten dolayı Valimiz Sayın Enver Ünlü başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Günün anısına ASKF Başkanı Sinan Işık tarafından Vali Yardımcısı M. Fikret Çavuş’a hediye takdim edildi.

2022 YILINDA YAPILAN YARDIMLAR

Giresun İl Özel İdare 2022 yılı bütçesinden Giresun’umuzda faaliyet gösteren 53 amatör spor kulübü ile amatör liglerde görev yapan futbol hakemlerine 650.000 TL tutarında spor malzemesi yardımı yapıldı.

Ayrıca futbol branşında faaliyet gösteren spor kulüplerine; 46 takım futbol forma takımı ve 900 takım antrenman eşofmanı, salon sporları ve ferdi branşlarda faaliyet gösteren 7 spor kulübüne; forma takımı ve 135 takım eşofman takımı ile amatör liglerde görev yapan futbol hakemlerine 90 adet yağmurluk temin edildi.

Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR