Yeni Şebinkarahisar Gazetesi
HV
05 EKİM Çarşamba 21:16

“AMACIMIZ CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIMAK VE BUNU BAŞARACAĞIZ”

CHP il Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, partisinin Karadeniz’de oy oranını düşük olduğunu ancak çoğu yerde birinci parti olduklarını söyledi.

politika
Giriş Tarihi : 05-07-2022 13:57
“AMACIMIZ CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIMAK VE BUNU BAŞARACAĞIZ”
İLGİLİ HABERLER (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gidilen Olağanüstü Genel Kurul ile yeni yönetimini belirleyen Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Teşkilatı Giresun'de yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Giresun Doğa Koleji Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu ile beraberinde Basın ve Yayından Sorumlu Başkan Yardımcısı Elvan Işık Gezmiş, Genel Sekreter Tahsin Dervişoğlu, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Adnan Aydın, Sayman Ahmet Nejat Karaibrahim, Eğitim Sekreteri Hatice Oral ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda söz alan İl Başkan Yardımcısı Elvan Işık Gezmiş, amaçlarının CHP’yi iktidara taşımak olduğuna vurgu yaparak, "2023 seçimlerinde CHP olarak iktidara geleceğimizden son derece eminiz. Giresun'da da olağanüstü başarılara imza atacağız. Bunu başaracağız." ifadelerini kullandı.

Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, teşkilatlar olarak basından destek beklediklerini belirterek, "Biz CHP olarak hakaret ve karalama olmamak kaydıyla basın özgürlüğünü ve doğru haberciliği her zaman savunduk. Yapıcı eleştirilere de her zaman açığız. Bundan da gerekli dersleri çıkarıyoruz. Şunu da bilmenizi isteriz ki teşkilatlar olarak her zaman basınımızın yanındayız." dedi.

"CHP tek başına iktidara gelecek bir oy potansiyeline ulaştı"

Yapılan anketlerde CHP'nin Karadeniz bölgesindeki oylarının düşük göründüğünü, fakat diğer tüm bölgelerde birinci parti durumunda olduğunu vurgulayan Uzunalioğlu, "CHP tek başına iktidara gelecek bir oy potansiyeline ulaştı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde Türkiye genelinde olduğu gibi Giresun' da da tüm partili arkadaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Genelde de, yerelde de birinci parti olacağız." şeklinde konuştu.

Admin

ETİKETLER: CHP il Başkanı Gültekin Uzunalioğlu Karadeniz oy oranını düşük birinci parti (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '6LdO358gAAAAAAE-i6qPQ7J1znMhpQ-4u96XoshR' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220715235057/https://www.yenisebinkarahisar.net/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

'BAŞIBOŞ İNEKLERE EL KONULACAK'

Akşener ve Davutoğlu Giresun’a Geliyor

SAADET PARTİSİ'NDE İLYAS YILMAZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

ŞEBİNKARAHİSAR'DA KORKUTAN KORONA KIRMIZISI

ŞEBİNKARAHİSAR'DAN AVRUPA'YA RUŞEN AYDENİZ'İN SANAT YOLCULUĞU

TAZİYE EVİNDE HIRSIZLIK

14 KİŞİ MANTARDAN ZEHİRLENDİ

İSTANBUL YOLUNDA HIZ İHLAL TESPİT SİSTEMLERİ FAAL HALE GETİRİLDİ

BAŞKAN GENÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AHMET KAPLAN GÖREVİNİ BİNNAZ KILIÇ’A DEVRETTİ

DURUŞMAYA GİDERKEN TRAFİK KAZASI GEÇİREN GENÇ AVUKAT HAYATINI KAYBETTİ

GİRESUN OTOBÜSÜ TOSYA’DA KAZA YAPTI: 2 ÖLÜ

GİRESUNSPOR'UN 'SAHİL ŞERİTLİ FORMASI' GÜNEY İLÇELERDEN TEPKİ ÇEKTİ!

VEFAT HABERİ

KAMYON ŞARAMPOLE DEVRİLDİ, 1 KİŞİ ÖLDÜ, 3 ÇOCUK YARALANDI

window.onload = function() { comment_module() }; Kelkit Yöresinin İlk Gazetesi

Yeni Şebinkarahisar

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220715235057/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA BAĞLAR FESTİVALLE BULUŞTU ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU! ŞEBİNSİAD, SÖZÜNDE DURDU! ŞEBİNKARAHİSAR'DA KORKUTAN KORONA KIRMIZISI ŞEBİNKARAHİSAR'DAN AVRUPA'YA RUŞEN AYDENİZ'İN SANAT YOLCULUĞU 'BAŞIBOŞ İNEKLERE EL KONULACAK' Sağlık Müdürü Bulut’dan “Covid-19” Uyarısı Valilik'ten şüpheli mantarları tüketmeyin uyarısı Akşener ve Davutoğlu Giresun’a Geliyor SAADET PARTİSİ'NDE İLYAS YILMAZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ get_weather() get_currency() $(document).ready(function(e) { $(".new_window").attr("target","_blank"); }); $(".after-load").show(); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-156151218-1'); ×
Ahmet YelesAhmet Yeles

Ahmet Yeles

YORUMLAR