Tirebolu Belediyesi soğuk hava deposunu kiraya verecek

TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN 1. Mülkiyeti Belediyemize tahsisli ilçemiz Demirci Mahallesi Doğankent yolu üzerinde 270 ada 3 parselde bulunan...

TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

İLAN

1. Mülkiyeti Belediyemize tahsisli ilçemiz Demirci Mahallesi Doğankent yolu üzerinde

270 ada 3 parselde bulunan 3.031,34 m2 yüzölçümüne sahip arsa vasıflı taşınmaz üzerinde bulunan 1.084 m2 si kapalı, 1.947,34 m2 açık olmak üzere Soğuk Hava Deposu; Kuru gıda-kabuklu-kabuksuz meyve ve sebzelerin saklanması amacıyla kullanımı için Tirebolu Belediye Başkanlığınca, 07/11/2023 tarihinde Salı günü saat 14:00. de Belediye Meclis Toplantı Salonunda  2886 sayılı D.İ.K. nun 45. Maddesi ne göre açık teklif usulü ile 10 (On) yıllık işletilmek üzere kiraya verilecektir.

Kiraya verilecek Soğuk Hava Deposu; Kullanır vaziyette Soğutma, Şoklama ve İdari Binası bulunmaktadır. Soğuk Hava deposunun çalışma kapasitesine bağlı olarak Elektrik Aboneliği için Trafo alımı ve Çevre düzenlemesi istekli tarafından yapılacaktır.

2-İhale ye ilişkin şartnameler Belediye Başkanlığında ücretsiz görülebilir. İhaleye girmek isteyen istekliler şartnameyi 1.000,00.-TL bedelle satın almak zorundadır.

3- İhale 07/11/2023 Salı günü saat 14.00 de Tirebolu Belediye Meclisi Toplantı salonunda Encümen huzurunda yapılacaktır.

4- Tahmin edilen muhammen bedel: K.D.V. hariç 2.160.000,00.-TL olup Geçici Teminat 64.800,00.-TL. dir.

5-a-)Kanuni İkametgah Belgesi

b-)Vukuatlı Nüfus kaydı

c-) Geçici teminat yatırdığına dair belge

d-) Şartname ve eklerini kabul ettiği ve tüm sayfaları imzaladığı şartname

e-) İhaleye katılım Bedeli ödeme belgesi

f-) İsteklilere ait Noter onaylı imza beyanı

g-)Ticaret ve Sanayi Odası belgesi

h-) İhalelerden yasaklı olmadığına dair yazılı taahhütname.

ı-) İlan yayım tarihinden sonra alınmış SGK ve Vergi Borcu yoktur yazısı.

j-)Ortak girişim olması halinde Noter tasdikli Ortak girişim Beyannamesi ile ortaklarca imzalanmış Ortaklık sözleşmesi.

k-) Vekaleten katılacak isteklilerden noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi

l-) Soğuk Hava Deposu işletmesi kuru gıda – kabuklu kabuksuz -Meyve ve Sebzelerin saklanması amacıyla kullanımına dair taahhütname.

m-) Tebligat için adres beyanı

n-) Tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri (Dernekler için karar defterinin ilgili sayfasının onaylı sureti ve yetkilinin Noter Tasdikli İmza Beyannamesi.                             

6- İdare ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Tirebolu Belediye Başkanlığı

#ilangovtr

Basın No ILN01913768

27 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Şebinkarahisar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Şebinkarahisar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Şebinkarahisar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Şebinkarahisar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.