Piraziz Belediyesi'nden arsa satışı yapılacaktır

ARSA SATILACAKTIR PİRAZİZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN; Mülkiyeti Belediyemize ait olan211 Ada 11nolu taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre Kapa...

ARSA SATILACAKTIR

PİRAZİZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN;

Mülkiyeti Belediyemize ait olan211 Ada 11nolu taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre Kapalı Teklif Usulü (Arttırma) ile 10.10.2023Salı 11:00’da Piraziz Belediyesi Meclis Salonun da Belediye Encümeni tarafından ihale ile satılacaktır.

SIRA NO

MAHALLE

CİNSİ

ADA

PARSEL

ALAN (m^2)

MUHAMMEM BEDEL (TL)

GEÇİCİ TEMİNAT (TL)

1

Yeni

Arsa

211

11

1070,63

3.833.926,03-TL

115.017,78-TL

1-İhale Belediye Encümeni huzurunda Belediyemiz Meclis Salonunda yapılacaktır.

2-Geçici Teminat Piraziz Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne veya T.C. Ziraat Bankası Piraziz Şubesi TR200001000855112184565015 İBAN Nolu hesabına yatırılması gerekmektedir.

3-İhale ile ilgili Şartname ve ekleri 1.000,00-TL bedel karşılığında mesai saatleri içerisinde Piraziz Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünden temin edilebilir. İhale katılacakların şartname almaları zorunludur. Şartname almayanların geçici teminatları kabul edilmeyecektir.  

4-Taşınmaz ile ilgili diğer ayrıntılı bilgiler ihale şartnamesinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

5-İHALEYE KATILACAK OLANLARDAN İSTENECEK BELGELER

a) Kanuni İkametgâh Belgesi (Nüfus Müdürlüğünden veya E devlet üzerinden)

b) Nüfus Cüzdanı Sureti (Nüfus Müdürlüğünden veya E devlet üzerinden)

c) Geçici Teminat Makbuzu (Nakit) veya Teminat Mektubu

d) İhaleye İstekli adına vekaleten katılınıyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekaletname ile vekaleten katılanın noter tasdikli imza sirküleri belgelerini getirmek zorundadır.

e) Ortak girişim olması halinde ortak girişim beyannamesi

f) Tüzel kişilerde ise yukarıdaki şartlardan ayrı olarak idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri bir Makamdan ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş vekaletname ve imza sirküleri.

g) Telgraf veya faks ile yapılacak olan müracaatlar ve posta yoluyla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

h) İhaleye iştirak edecek firma birlik ve şahısların ihale ilanı ve ihale şartnamesinde istenilen belgeleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda belirtilmiş olan esaslara göre hazırlayarak hazırlanmış olan zarfları ihale günü Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ihalesaatiöncesine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

6- İdare ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedel tespitinde serbesttir.

İlan olunur.

#ilangovtr

Basın No ILN01898759

02 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Şebinkarahisar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Şebinkarahisar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Şebinkarahisar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Şebinkarahisar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.