YENİ HAMAMIN FİYAT TARİFESİ BELLİ OLDU
Şebinkarahisar Belediyesi tarafından hizmete açılan yeni şehir hamamı ve kapalı yüzme havuzunda fiyat tarifeleri açıklandı.
Tarih: 26.2.2019 16:35:24/ 809okunma / 0yorum

Geçen hafta hizmete açılan ve içerisinde Türk hamamı, buhar odası, sauna, masaj odaları ve kapalı yüzme havuzu olan tesisin ücretlendirmesi ve hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamaya göre, Şehir Hamamı ve yüzme havuzu Çarşamba ve Cumartesi günleri bayanlara hizmet verecek. Pazar, Pazartesi, Salı ve Cuma günleri ise erkekler için hizmet verecek.

Belediye´den yapılan açıklamada, "Geleneksel Türk Hamamı ve havuz için giriş ücreti 25 TL olup, 7 yaş altı ücretsiz olarak faydalanabilecektir.İlk ve Orta Öğretim öğrencileri 10 TL giriş ücreti öderken,Üniversite öğrencileri ise öğrenci belgelerini ibraz etmeleri koşuluyla 20 TL giriş ücreti ödeyecekler." denildi.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı ise yaptığı açıklamada; "Vatandaşımıza her alanda özellikle ‘Sosyal Belediyecilik´ anlamında hizmet vermeye gayret ediyoruz. Onlardan aldığımız güç ve enerji ile de ortaya güzel işler çıkıyor. Cenab-ı Allah´a şükürler olsun ki bizleri vatandaşımıza vermiş olduğumuz sözler konusunda bir an bile mahcup etmemiş ve bizlere vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşatmıştır. Şebinkarahisar halkına modern, hijyenik ve kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tüm hemşehrilerimizi hem sağlık hem de günün yorgunluğunu atmak üzere tesisimize bekliyoruz. Amacımız Şebinkarahisar halkına en güzel hizmeti sunmak." dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: YENİ HAMAMIN FİYAT TARİFESİ BELLİ OLDU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."