VEFAT HABERLERİ
21.12.2018
Tarih: 21.12.2018 14:23:40/ 1041okunma / 0yorum

Fatih Mahallesinden Ayten Özçubuklu yaşamını yitirdi. 80 yaşında, 4 çocuk annesi olan Ayten Özçubuklu 19 Aralık Çarşamba günü Avutmuş Mezarlığında toprağa verildi.

Avutmuş Mahallesinden Coşkun Kandemir yaşamını yitirdi. 60 yaşında, 4 çocuk babası olan Coşkun Kandemir, 20 Aralık Perşembe günü Avutmuş Mezarlığında toprağa verildi.

Fatih Mahallesinden Huriye İçtaş yaşamını yitirdi. 53 yaşında 3 çocuk annesi olan Huriye İçtaş 20 Aralık Perşembe günü Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Bülbül Mahallesinden Abdulkadir Deveci yaşamını yitirdi. 85 yaşında, 5 çocuk babası olan Abdulkadir Deveci 20 Aralık Cuma günü Oynargöl Mezarlığında
toprağa verildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: VEFAT HABERLERİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."