VEFAT HABERLERİ
07.12.2018
Tarih: 6.12.2018 17:36:19/ 972okunma / 0yorum

Avutmuş Mahallesinden Ünal Ömür yaşamını yitirdi. 67 yaşında 5 çocuk babası olan Ünal Ömür, 5 Aralık Perşembe günü Avutmuş Mezarlığında toprağa verildi.

Kütküt Mahallesinden emekli polis memuru Uğur Doğdu yaşamını yitirdi. 75 yaşında 3 çocuk babası olan Uğur Doğdu, 6 Aralık Perşembe günü Cinci Mezarlığında toprağa verildi.

Kavaklar Mahallesinden Ahmet Dayalı yaşamını yitirdi. 86 yaşında, 5 çocuk babası olan Ahmet Dayalı 6 Aralık Perşembe günü Kavaklar Mezarlığında toprağa verildi.

Biroğul Mahallesinden Güzide Karaçalı yaşamını yitirdi. 104 yaşında, 4 çocuk annesi olan Güzide Karaçalı 6 Aralık Perşembe günü Biroğul Mezarlığında toprağa verildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: VEFAT HABERLERİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."