ÜNİ-DOKAP TOPLANTISI, ALUCRA EV SAHİPLİĞİNDE YAPILDI

Doğu Karadeniz Bölge İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliği (ÜNİ-DOKAP) 2021-1 beşinci dönem toplantısı Üniversitemiz Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
YÖREMİZDEN 6.04.2021 14:20:00 1623 0

Toplantının moderatörlüğünü gerçekleştiren ÜNİ-DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, Üniversitemizin dönem başkanlığında gerçekleşen toplantının birlik içerisindeki üniversiteler arasında iş birliği ve ortak projeleri geliştirmeyi, gelecekte planlanan çalışmalar için yol haritası oluşturmayı ve ortak aklı ön plana çıkarmayı hedefleyen bir tema üzerinde gerçekleştiğini belirtti.

Rektör Can “Daima Alucra'nın Yanınızdayız”

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde yapılan Doğu Karadeniz Bölge İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliği (ÜNİ-DOKAP) 2021-1 beşinci dönem toplantısına katılan Prof. Dr. Yılmaz Can salgın sürecinde yapılan uzaktan eğitimi değerlendirerek “Tüm dünyayı hazırlıksız yakalayan salgın sürecinde uzaktan eğitim maratonumuzu geliştirdik. Öğrencilerimize fiziken uzak olsak da kalben daima yakınız. Bu sebeple en kaliteli uzaktan eğitimi vermek için aralıksız çalışıyoruz” dedi.

ÜNİ-DOKAP dönem başkanı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ın önderliğinde gerçekleşen toplantıya DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, bölgemizde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden ve ÜNİ-DOKAP içerisinde yer alan 15 üniversitenin rektör ve rektör yardımcıları, ÜNİ DOKAP Stratejik Kurul Başkanı Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, ÜNİ DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, ÜNİ DOKAP Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Akçay ve teknik destek personeli Emre Özyürek katıldı.