ÜLKÜ OCAKLARI, HOCALI´NI UNUTMADI
Şebinkarahisar´da Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan programla Hocalı Katliamında hayatını kaybedenler rahmetle anıldı.
Tarih: 5.3.2019 17:15:54/ 149okunma / 0yorum

Hocalı katliamının yıl dönümünde, Ülkü Ocakları Şebinkarahisar İlçe Başkanlığı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosunda Yasin-i Şerif okutuldu.

Programa, Şebinkarahisar´da Ülkü Ocakları üyeleri, MHP Belediye Başkan Adayı Murat Bölük, İlçe Başkanı Sait Yeğen, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Kaan Baba ve partililer katıldı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÜLKÜ OCAKLARI HOCALI UNUTMADI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."