“TÜNELİ HEBA ETMEYİZ”
AK Parti Milletvekili Sabri Öztürk, “Elimize rapor geçince Karayolları ile hemen irtibata geçeceğiz, milyonlarca lira harcanarak inşa edilen tüneli heba etmeyiz” dedi
Tarih: 29.10.2019 15:24:51/ 731okunma / 0yorum

Geçtiğimiz haftalar içerisinde ikmal inşaatı ihalesi yapılan ve göçme tehlikesi içerisinde olduğu öğrenilen Eğribel tüneli ile ilgili olarak AK Parti Milletvekili Sabri Öztürk harekete geçti.

RAPOR BEKLENİYOR

Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun İl genel meclisi üyeleri arasından belirlenen 5 kişilik komisyonunun geçtiğimiz hafta içerisinde Eğribel Tüneli inşaatında incelemelerde bulunduğunu belirterek, “Komisyon raporunu istedik. Rapor bize ulaşır ulaşmaz konuyu Karayolları Genel müdürlüğüne ileteceğiz ve ivedilikle müdahale edilmesini isteyeceğiz” dedi.

Öztürk, Eğribel Tüneli için milyonlarca lira para harcandığını ve harcanmaya da devam edildiğini belirterek” Tüneli heba etmeyiz, gereken neyse yapılacak” dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TÜNELİ HEBA ETMEYİZ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."