TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ

Kümbet'te meydana gelen trafik kazasında bir hemşehrimiz yaşamını yitirdi. Kümbet'te karlı ve buzlu yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü aracıyla birlikte 130 metre uçuruma yuvarlandı.
GÜNCEL 14.01.2020 09:36:00 3355 0

Edinilen bilgilere göre 13 Ocak Pazartesi gecesi saat 23.40 sıralarında Kümbet Köyü ile Uzundere köyü arasında bulunan Kuruobuz mevkisinde meydana gelen trafik kazasında ilçemiz sanayi esnaflarından hemşehrimiz Muhammet Kürşat Dabak (32) yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgilere göre, Muhammet Kürşat Dabak'ın yönetimindeki 28 DE 455 plakalı araç Kümbet Çarşı merkezinden Uzundere köyü istikametine doğru gelirken Kuruobuz mevkisindeki yolun aşırı karlı ve buzlu olması nedeni ile aracının direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dere yatağına yuvarlandı.  Kaza sonrası araçtan bilinci kapalı şekilde çıkartılan sürücü Dabak, gelen 112 ekiplerince yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Yoldan çıkarak 130 metre dere yatağına doğru aracı ile birlikte düşüp takla atmasıyla araç içerisinde bulunan Dabak yaşamını kaybetti.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Görüntünün olası içeriği: Kürşat Dabak, araba ve açık hava, şunu diyen bir yazı '28 AZ 363'