Anahtar Kelimeler: TOÇDER' FİDAN DİKİMİNE ÇAĞRI

TOÇDER'DEN FİDAN DİKİMİNE ÇAĞRI

Kurulduğu günden beri giderek büyüyen ve resmen sivil toplum kuruluşu haline dönen  Toprağın Çocukları Ağaçlandırma Derneği (TOÇDER) hafta sonu gerçekleştirilecek fidan dikimi için vatandaşlara çağrıda bulundu.
YAŞAM 19.11.2020 13:43:00 7369 0

'Toprağın Çocukları' Şebinkarahisar Belediyesi iş birliği ile 21 Kasım Cumartesi günü saat 10.00'da Müftü Mahallesindeki mezarlıkta ayrılan alanlarda fidan dikim programı düzenleyecek.

"7'DEN 70'E HERKES DAVETLİ"

"Bir dikili ağacım olsun diyorsan gel" sloganı ile vatandaşları fidan dikim programına davet eden TOÇDER, "Bizimle el ele, omuz omuza, yürek yüreğe yürümek isteyen tüm dostları Müftü Mahallesindeki tarihi mezarlığımızın çevresine, sizlerin bağışları ile temin ederek, göndermiş olduğumuz fidanlarımızın dikimi için anılar biriktirmeye davet ediyoruz." açıklamasında bulundu.

BAKIM VE TAKİBİ YAPILACAK

Konuyla ilgili olarak Yeni Şebinkarahisar'a açıklamalarda bulunan  TOÇDER Başkanı Gül Turhan, "Derneğimize gelen yardımlarla aldığımız ve Şebinkarahisar'ın dört bir köşesine dikmeye başladığımız fidanların takibi yapılacak. Bu alanlara damla sulama sistemi kurulacak ve takip edip bakımlarını da yapıyoruz." dedi.