TGRT, ŞEBİNKARAHİSAR´DA ÇEKİM YAPTI
TGRT Belgesel Televizyonu tarafından Şebinkarahisar´da çekim yapıldı.
Tarih: 12.3.2019 16:18:20/ 335okunma / 0yorum

Seyyah-ı Fakir Programı için ilçemize gelen TGRT Belgesel Televizyonu yetkilileri, Tamzara Mahallesi ve Çağlayan Şelalesinde çekim yaptı.

Raşit Ağzıkara´nın sunuculuğunu yaptığı Seyyah-ı Fakir Programı çekimlerine TGRT Genel Müdürü  Sait Eken, Kurumsal Haber Koordinatörü Mehmet Tekin´in de katıldı. Çağlayan Şelalesinin yanı sıra, Tamzara Mahallesinde, Tamzara Dokuması ve yöresel lezzetlerimizin tanıtımın yapıldığı gezi belgesel programının Nisan ayında yayınlanacağı öğrenildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TGRT ŞEBİNKARAHİSAR ÇEKİM YAPTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."