SÜLEYMAN ŞEKER´İ KAYBETTİK
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği´nin kurucularından, Ocaktaşı Köyü Derneği başta olmak üzere bir çok derneğin kurucusu, Şebinkarahisar dernekçiliğinin önde gelen isimlerinden olan Süleyman Şeker yaşamını yitirdi.
Tarih: 31.7.2018 15:22:52/ 1430okunma / 0yorum

İstanbul´da yaşamını yitiren Süleyman Şeker´in cenazesi bugün Beşiktaş Arnavutköy Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Aşiyan Mezarlığına toprağa verilecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SÜLEYMAN ŞEKER KAYBETTİK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."