ŞEBİNKARAHİSARLI ÖĞRENCİLER ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELDİ

​​​​​​​Şebinkarahisarlı üniversite öğrencileri, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları tarafından organize etkinlikte bir araya geldi.
YAŞAM 17.12.2019 15:18:00 1717 0

Üniversite eğitimini İstanbul'da sürdüren Şebinkarahisarlı öğrencilerin yaklaşan sınavlar öncesi stres atmaları, kaynaşmaları ve motivasyon sağlamaları amacıyla düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Beyaz Gezi etkinliğine 200 öğrenci katıldı.

Programda; İsfanbul Tema Park'ta sınırsızca eğlenen öğrenciler, Miniatürk'ü de gezerek stres attılar. 

Şebinkarahisarlı gençlerin örnek teşkil ederek tek çatı altında birleşmesinin getireceği başarıyı kazanmak ve paylaşmak istediklerini belirten Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan,  "Biz gençler olarak Derneğimize sahip çıkmamız gerekiyor, derneğimizin devamlılığı için aktif rol almalıyız." dedi.

Başkan Kaplan yaptığı açıklamada, "Gençlere böyle değer veren başka bir dernek yok. Bunun kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Bunun için Gençlik Kolları olarak elimizden geleni yapıyoruz ve günden güne aile olarak büyümeye devam ediyoruz, çevrenizdeki gençlerimizi de aramıza davet ediyoruz. Gençlere sahip çıkarak en büyük desteği sağlayan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum." diyerek etkinliğin gerçekleşmesinde destek veren herkese teşekkür etti.