ŞEBİNKARAHİSARLI GENÇLER KAHVALTIDA BULUŞTU

​​​​​​​İstanbul'da üniversitede okuyan Şebinkarahisarlı gençler, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan ve Yönetim Kurulunun her ay düzenlediği etkinliklere katılım her geçen gün artmaya devam ediyor. Gençler 29 Şubat Cumartesi günü düzenlenen kahvaltılı buluşmaya da yoğun ilgi gösterdi.

Buluşmada üniversite öğrencilerini temsil edecek komisyon başkanı seçimi yapıldı. Yapılan seçimde Aybike Işık Yeşil başkan seçilirken, komisyonda Serenay Uzun, Yasin Eroğlu ve Yunus Emre Akkuş da yer aldı.

Komisyon seçiminden sonra konuşma yapan Derneğin Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan, " Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları olarak, İstanbul'da üniversitede okuyan Şebinkarahisarlı gençlerimiz ve derneğimizin bursiyer öğrencileriyle kahvaltı sofrasında buluştuklarını belirterek üniversite komisyonu başkanımızı seçiminin yapıldığını ifade etti.

Buluşmanın oldukça verimli geçtiğini belirten Kaplan, sponsorlara ve toplantıya katılanlara teşekkür etti.