ŞEBİNKARAHİSAR'A 968 BİN LİRALIK MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ

Mazot ve Gübre icmalleri askıya çıkarıldı.
GÜNCEL 9.02.2021 14:36:00 3078 0

Şebinkarahisar'da Mazot Desteği 751 bin, Gübre Desteği 218 bin lira olarak açıklandı

2020 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Bazlı Gelir Desteği ödemelerine ilişkin olarak hazırlanan üretici hak ediş icmalleri askıya çıkarıldı.

Giresun İl Tarım Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre Şebinkarahisar'da 850 kişiye mazot ve gübre desteği verildi.  Bu kapsamda askıya çıkan icmal listesine göre ilçemiz mazot destekleme miktarı 750 bin lira olurken, gübre destekleme miktarı ise 218 bin lira oldu.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri, Köy ve Mahalle Muhtarlıkları ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün internet sayfası (https://giresun.tarimorman.gov.tr/)  'duyurular bölümünde' askıya çıkarılan icmaller 10 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 17.00 itibariyle askıdan indirilecek.

Üreticilerin bu süre içerisinde kendilerine ait bilgileri kontrol ederek, arazi miktarı ve destekleme tutarları ile ilgili bir eksiklik veya yanlışlık tespit etmeleri halinde başvuru yaptıkları İlçe Müdürlüğü nezdinde, askı süresi içerisinde, itiraz ve düzeltme talebinde bulunmaları gerekiyor. Askı süresi bitiminde yapılacak itiraz ve düzeltme talepleri değerlendirilmeye alınmayacak.