REŞADİYE-NİKSAR ARASINDAKİ HEYELAN, YOLU ULAŞIMA KAPATTI
Reşadiye ilçesi yakınlarında oluşan heyelan nedeniyle D-100 Karayolu çift taraflı ulaşıma kapandı.
Tarih: 1.2.2019 15:40:36/ 494okunma / 0yorum

Şebinkarahisar´ın Ankara ve İstanbul ile bağlantısını da sağlayan yolda heyelan meydana geldi.

Bölgeye sevk edilen ekipler, yolu açma çalışmalarına başladı.

Şebinkarahisar´ın Ankara ve İstanbul ile bağlantısını da sağlayan Reşadiye-Niksar ilçeleri arasındaki Çakmak Köyü Mevkii´nde 31 Ocak Perşembe günü sabah saatlerinde heyelan meydana geldi. Yamaçtan kopan toprak ve kaya parçaları, Tokat-Erzincan arası D-100 Karayolu´nun iki şeridini de kapattı. Heyelanın ardından bölgeye Karayolları ekipleri sevk edildi. Yolda çalışma başlatan ekipler yolu ilk etapta tek şeritten ulaşıma açtı.

Çok sayıda araç, yolda uzun kuyruklar oluştururken, araçlarım alternatif yollara yönlendirildiği öğrenildi.

Karayolu ekiplerin yoğun çalışması sonrasında heyelan nedeniyle çift yönlü olarak ulaşıma kapanan D-100 yolunun tek şeridi bugün (1 Şubat 2019) itibariyle kontrollü olarak ulaşıma açıldı.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."