PİYANO SANATÇIMIZ İDİL BİRET KONSERİ İLGİ GÖRDÜ
Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi´nin (BKSM) resmi açılışı dünyaca ünlü piyano sanatçısı Şebinkarahisarlı hemşehrimiz İdil Biret konseriyle yapıldı.
Tarih: 18.1.2019 11:27:35/ 404okunma / 0yorum

Sarıyer Belediyesi tarafından Ana Hizmet Binası B Blok´ta inşa edilen Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi´nin resmi açılışı, Türkiye´nin yetiştirdiği en büyük piyanistlerden olan hemşehrimiz İdil Biret´in verdiği konserle gerçekleştirildi. Geceye, ünlü sanatçı Zülfü Livaneli, tiyatro sanatçısı Yalçın Özden, usta yazar Yaşar Kemal´in eşi Ayşe Semiha Baban, iş, televizyon, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Usta piyanist İdil Biret, açılışın ardından hakkında yazılan kitapları ve albümlerini sevenleri için imzaladı.

Düzenlenen konseri Şebinkarahisarlı hemşehrilerimiz de katıldı.

 

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."