Anahtar Kelimeler: İDARE’ ALINACAK

ÖZEL İDARE’YE 25 ADET İŞÇİ ALINACAK

Giresun İl Özel İdaresi Personel Anonim Şirketi süresiz-süreli sözleşmeli 25 adet işçi alacak.
GÜNCEL 8.10.2021 10:48:00 357 0

Giresun İl Özel İdaresi Personel A.Ş. tarafından 25 adet nitelikli işçi istihdamı gerçekleştirilecek. İşçi alımına dair 7-15 Ekim tarihleri arasında mesai saatleri içinde Yeniçağ Mevkii Merkez Barça Köyü-Giresun adresinde bulunan Giresun İl Özel İdaresi Bakım ve Onarım Atölyesinde başvurular alınacak.

13 farklı branşta işçi alımı yapılacak olup başvuru şartları kabul edilen aday adayları arasından istihdam edilecek ünvan sayısının 4 katı kadar asil, 4 katı kadar yedek olmak üzere noter huzurunda kura çekimi ile sınava katılacak adaylar belirlenecek.

Yapılacak mülakat ve uygulama sınavı sonrasında başarılı olan adaylar işbaşı yapacak. İşbaşı yapacak personellerin 3 aylık deneme süreci olacak olup, 3 ay sonunda yeterli görülen personeller şirketimizin süresiz süreli daimi işçi personeli olacak.

İşçi alımına ilişkin şartlar Giresun İl Özel İdaresi internet sitesinde yayınlandı.

Alınacak işçilerin listesi şu şekilde : Ağır şase ustası, beko loader kazıyıcı ve yükleyici operatörü, ekskavatör operatörü, greyder operatörü, hafif şase ustası, iş makinası hidrolik ve mekanik ustası, iş makinası sürücü operatörü (ağır vasıta şoförü), kaynak ustası, konkasör operatörü ustası, motor ustası, oto ve iş makinası elektrik ustası, torna ustası ve yükleyici operatörü.