ÖĞRETMENLER, FUTSAL TURNUVASINDA ŞAMPİYON OLDU

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün düzenlediği Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Turnuvasında Şebinkarahisar Takımı Giresun şampiyonu oldu.
SPOR 1.11.2019 16:01:59 1170 0

Giresun il merkezinde düzenlenen turnuvada oynadığı ilk maçında Görele´yi 4-1, Espiye´yi ise 2-1 yenerek adını finale yazdıran Şebinkarahisar, 30 Ekim Çarşamba günü oynanan finalde de Yağlıdere takımını 4-3 yenerek turnuvayı kazandı.

Turnuva sonunda şampiyonluk kupasını alan takım oyuncuları Bektaş Beyoğlu, Kenan Yılmaz Yasin Demircan, Uğur Üster, Süha Uğur, Alihan Öztürk, Lütfüllah Celal Şahin, Veysel Taşpınar ve Serkan Yallı´ya antrenör Namık Cansaran, Kafile Başkanı Gürsel Dinçer  ve Kafile Başkan Yardımcısı Mehmet Sayer de eşlik etti.

Öğretmenlerimiz, Trabzon´da yapılacak bölge maçlarında Giresun´u temsil edecek.

Öte yandan ilçemiz Kaymakamı Taner Tengir de, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şampiyonluk kupasını ilçemize getiren öğretmenleri tebrik etti.

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Bektaş Beyoğlu, Elvan Turan ve Hatice Özkan dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan