ŞEBİNKARAHİSAR'IN SON SEMER USTASI

Anahtar Kelimeler: KAYMAKAMLIK' 'FİKİR PROJESİ'

KAYMAKAMLIK'TAN 'FİKİR PROJESİ'

'Şebinkarahisar için Bir Fikrim Var' projesi hayata geçti.
GÜNCEL 2.03.2021 15:03:00 2086 0

İlçemiz Kaymakamlığı tarafından 'Şebinkarahisar için Bir Fikrim Var' adlı proje hazırlandı. Vatandaşlar, ilçemizle ilgili yaratıcı fikirlerini Kaymakamlık ile paylaşabilecek.

Projeyle ilgili olarak Kaymakamlık'tan yapılan açıklamada projeye kaymakamlık resmi internet sitesi www.sebinkarahisar.gov.tr adresinden ulaşılabileceği belirtildi.

Kaymakamlık Twitter hesabından yapılan açıklamada "Şebinkarahisar Kaymakamlığı olarak ülkemizin ve ilçemizin ilerleyişinin; her birimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağı düşüncesindeyiz." denildi.

Projeyle ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Ülkemize, geleceğimize, dünyadaki yerimize ve duruşumuza katkı sağlayacağına inandığınız bir fikriniz varsa bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz. Hayat tecrübeleriniz ve bilgi birikimlerinizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız, Şebinkarahisar'ımız için büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle, Şebinkarahisar ilçemizin geleceğine yapacağınız ilham verici katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz. Şebinkarahisar için üreteceğiniz fikir ve projelerinize ile ilgili Kaymakamlığımızca tarafınıza geri dönüş yapılabilmesi için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz."