KAYMAKAM TENGİR KOVİD-19 MÜCADELESİNDE BAŞARILI PERSONELE TAKDİR BELGESİ VERDİ

​​​​​​​Kaymakam Taner Tengir "Vakasız, salgınsız, karantinasız bir şekilde ilçemizi bugüne taşıdık." dedi.

Şebinkarahisar'da koronavirüs ile mücadele kapsamında gayretli kamu personelleri takdir belgesi ile ödüllendirildi.

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir, yaklaşık 3 aydır süre gelen koronavirüs ile mücadelede ilçemizde gayretli ve başarılı kamu personellerini ödüllendirdi.

Kaymakam Tengir yaptığı açıklamada, koronavirüs ile mücadele sürecinde bir yandan virüs ile mücadele ederken, bir yandan da Vefa Sosyal Destek grubumuz ile 65 yaş ve üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyledi.

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Vefaya vefa gerek düşüncesi İlçe Kaymakamı olarak Devlet Memurları Kanununun bana verdiği yetki ile mesai arkadaşlarımızı başarı belgesi ile taltif ettim. Bundan sonra da aynı gayret ile çalışarak İlçemize hizmet etmeye hep birlikte devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Tengir açıklamasında şu ifadelere yer verdi, "Üç aya yakın sürdürdüğümüz koronavirüs ile mücadelemizde 1 Haziran 2020 itibariyle yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Ülkemizde salgın tehdidinin başladığı ilk günden günümüze kadar, polisimiz, askerimiz,sağlık personelimiz, vefa gurubunda görevli din görevlilerimiz,muhtarlarımız, belediye personelimiz ile beraber Yüce Allah’ın takdiri, mesai arkadaşlarımızın üstün ve gayretli çalışmaları, vatandaşlarımızın hassasiyetleri ile çok şükür vakasız,salgınsız,karantinasız bir şekilde ilçemizi bugüne taşıdık."