İSTANBUL ŞEBİNKARAHİSAR VAKFINDA GENEL KURULU YAPILDI
Merkezi İstanbul´da bulunan Şebinkarahisar Vakfı, Avni İşcan ile ´devam´ dedi.
Tarih: 23.1.2019 10:11:31/ 432okunma / 0yorum

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı´nın Olağan Genel Kurulu, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Genel Kurulda başkanlık için iki aday yarıştı. 75 geçerli oyun kullanıldığı seçimde Avni İçşan´ın listesi 58, Hayri Ekinci´nin listesi ise 17 oy aldı. Oyların büyük çoğunluğunu alan Avni İşcan yeniden İstanbul Şebinkarahisar Vakfının başkanı oldu.

Vakıf Başkanı Avni İşcan Şebinkarahisar Vakfının yaptığı faaliyetleri slayt eşliğinde genel kurul üyelerine anlattı. Faaliyet raporunun, tahmini bütçenin ve denetim kurulu raporlarının okunmasıyla genel kurul üyelerince ayrı ayrı ibra edildi. Gündem hakkında söz alan konuşmacıların ve protokol konuşmalarından sonra gündemin seçim maddesine geçildi. Aday olacak isim listelerinin divan başkanlığına verilmesiyle, adaylara konuşmaları için divan başkanlığınca söz verildi.

Başkan adayları Avni İşçan ve Hayri Ekinci, yaptığı konuşmalarda seçilmeleri halinde yapacakları faaliyetlerini genel kurul üyelerine açıkladılar. Konuşmalar sonucunda gizli oy usulü ile yapılan seçimde, H. Avni İşcan´ın listesi İstanbul Şebinkarahisar Vakfı yönetim kuruluna yeniden seçildi.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."