İLAN T.C. ŞEBİNKARAHİSAR ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ (AİLE MAHKEMESİ SIFATIYLA)NDEN
ESAS NO : 2018/182 Esas KARAR NO : 2019/18
Tarih: 12.3.2019 15:08:43/ 87okunma / 0yorum

Davacı DURSUN YAVUZ aleyhine mahkememizde acılan Nüfus (Ad Ve Soyadı Düzeltilmesi İstemli) davasının yapılan açık yargılaması sonunda:

Giresun ili. Şebinkarahisar ilçesi. Uğurca köyü cilt 59, hane 10, BSN 59 da kayıtlı. Tayfun ve Salise oğlu 27/05/2000 d.lu 38983372968 TC kimlik numaralı, DURSUN YAVUZ´un "Dursun ´" olan adının "MUHAMMED EMRE" olarak DEĞİŞTİRİLMESİNE, ve nüfusa bu şekilde kaydedilmesine ilişkin verilen karar ilan olunur.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."